Dane firmy


Nazwa firmy: Happy Jump Daniel Krok

Domena: http://www.happy-jump.pl/

Adres: Uście Gorlickie 205

Miejscowość: Uście Gorlickie

Kod pocztowy: 38-315

Telefon: 606388025Opis działalności


Wasze dziecko niedługo obchodzić będzie piąte urodziny i chcecie mu zrobić wyjątkową niespodziankę, dzięki której jego impreza na długo zostanie zapamiętana przez rodzinę i jego przyjaciół, ale wahacie się, jaką atrakcję wybrać? Na pewno wszyscy uczestnicy imprezy byliby zachwyceni, gdybyście się zdecydowali na zamek dmuchany. Cena za wynajem w Rzeszowie jest bardzo przystępna, szczególnie jeśli zdecydujecie się na firmę ze strony happy-jump.pl. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajdują się dmuchane place place zabaw:

  • zamki - Sponge Bob, 
  • zjeżdżalnie - Tygrysek, Tukan, Minionk.

To tylko niektóre atrakcje proponowane przez tę firmę, gdyż możecie także poprosić animatorów zatrudnionych w tej firmie, aby przez kilka godzin zajęli się najmłodszymi, organizując dla nich atrakcyjne gry i zabawy, podczas kiedy Wy będziecie mogli spokojnie wypić kawę i porozmawiać z dorosłymi, nie obawiając się o bezpieczeństwo dzieci.

Pracownicy przedsiębiorstwa mają doświadczenie w organizowaniu zabaw plenerowych według różnych scenariuszy i są chętnie wynajmowani nie tylko przez urzędy miast, ale także firmy.

Data dodania: 06-05-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Happy Jump Daniel Krok


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!