Dane firmy


Nazwa firmy: Stachurski Przeprowadzki

Domena: https://przeprowadzki-stachurski.com.pl

Adres: Łużycka 57

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-658

Telefon: 509 178 623Opis działalności


Transport mienia warto powierzyć rekomendowanej firmie z Krakowa. Zatrudnia ona osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Mają one odpowiednie uprawnienia do przewozu cennych przedmiotów – także tych o niestandardowych gabarytach. Więcej informacji na temat oferowanych usług można znaleźć na przeprowadzki-stachurski.com.pl. Udostępniono tam także poradnik, w którym można przeczytać, jak przygotować się do przeprowadzki z Krakowa, np. do Londynu, Hiszpanii czy Holandii.

Jednak to nie wszystko. Przedsiębiorstwo realizuje także usługi przewozowe na terenie całej Polski. Jej pracownicy to doświadczona kadra kierowców, która działa kompleksowo. Mogą zająć się demontażem oraz zabezpieczeniem wszystkich rzeczy należących do klienta, a także ich załadunkiem, transportem oraz wniesieniem i rozpakowaniem w nowym domu czy biurze.

Warto zadzwonić i porozmawiać z konsultantem na temat zakresu usług i poprosić o wycenę. Pracownik chętnie odpowie na wszystkie pytania i przygotuje zindywidualizowaną ofertę.

Data dodania: 14-12-2021
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Stachurski Przeprowadzki


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!