Dane firmy


Nazwa firmy: MAF ARCHITEKCI

Domena: https://mafhome.pl/

Adres: Dąbrowskiego 77a

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-529

Telefon: +48 795 140 529Opis działalności


Przedsiębiorstwo MAF Architekci oferuje piękne, nowoczesne projekty domów jednorodzinnych. Każdy budynek został zaprojektowany przez architekta z wieloletnim doświadczeniem, więc klient może mieć pewność, że wszystko pomieszczenia będą jasne i przestronne. W ofercie dostępne są budynki piętrowe, parterowe, z płaskim dachem, poddaszem.

Proponowane projekty wyróżniają się ponadczasowym designem, który przyciąga wzrok eleganckimi detalami. Sama bryła budynku jest utrzymana w prostym, minimalistycznym stylu i delikatnej kolorystyce. Poza tym domy mają duże okna i inne elementy szklane, które doskonale komponują się z oryginalnymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak blacha korten oraz beton. Należy zaznaczyć, że podmiot może podjąć się realizacji całej inwestycji, co zapewne zainteresuje wielu konsumentów.

Warto wybrać firmę, która oferuje gotowe projekty domów nowoczesnych parterowych i piętrowych w atrakcyjnych cenach. Pracownicy przedsiębiorstwa chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, doradzą.

Data dodania: 27-06-2022
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o MAF ARCHITEKCI


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!