Dane firmy


Nazwa firmy: Secur Global

Domena: https://securglobal.pl

Adres: Grzybowska 12/14

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-132

Telefon: 222302114Opis działalności


Firma specjalizująca się w sprzedaży inteligentnych systemów zabezpieczeń oferuje nowoczesne sprzęty w atrakcyjnych cenach. Pracownicy chętnie doradzają przy zakupie i wyjaśniają, jakie jest zastosowanie wybranych produktów. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej pod adresem securglobal.pl. Zapewniono sprawną dostawę towaru pod wskazany adres.

W asortymencie znajduje się między innymi nowoczesna czujka przeciwpożarowa, która wykrywa dym dzięki kamerze z sensorem fotoelektrycznym. Ponadto rejestruje wzrost temperatury w pomieszczeniu. Po wykryciu zagrożenia uruchamia alarm. Urządzenie jest proste w montażu, znajduje zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej i domach jednorodzinnych.

Sklep proponuje również zamek inteligentny do drzwi, który pozwala na wejście do pomieszczenia po pokazaniu odcisku palca lub karty. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się rozbudowane systemy monitoringu, które zostają dopasowane do charakterystyki danej przestrzeni i budżetu inwestora.

Data dodania: 24-10-2022
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Secur Global


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!