Dane firmy


Nazwa firmy: Centrum Stomatologiczne Curodental

Domena: https://curodental.com

Adres: Okopowa 7

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-819

Telefon: 58 301 21 61Opis działalności


Gdański gabinet stomatologiczny oferuje usługi protetyczne, przeglądy uzębienia i wstawianie implantów zębowych. Dentyści dobierają kompozyt odpowiedni do naturalnego odcienia szkliwa klienta. Celem współpracy jest estetyczne wypełnienie ubytków w jamie ustnej. Osobom przychodzącym do dentysty zależy na ładnych zębach, które efektownie prezentują się podczas uśmiechu. Na stronie internetowej pod adresem curodental.com przedstawiono szczegóły oferty.

Implanty w Gdańsku, jakie wstawiane są przez stomatologów, najczęściej wykonane są z tytanu. Składają się z kilku elementów, w tym korony protetycznej, śruby zębowej i łącznika. Przed rozpoczęciem zabiegu klient dowiaduje się, jaki będzie jego przebieg i koszt.

Klinika dentystyczna oferuje również wypełnianie ubytków i leczenie kanałowe pod mikroskopem. Ponadto w ramach współpracy można zdecydować się na zabiegi profilaktyczne przeciwdziałające próchnicy, w tym usuwanie kamienia i osadu nazębnego. Do wzmocnienia szkliwa często zaleca się fluoryzację.

Data dodania: 11-05-2023
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Centrum Stomatologiczne Curodental


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!