Dane firmy


Nazwa firmy: Artibo

Domena: https://artibo.com/pl

Adres: Zaczernie 190

Miejscowość: Zaczernie

Kod pocztowy: 36-062

Telefon: 17 77 88 999Opis działalności


Każdy, kto chce wydrukować zdjęcia w dobrej jakości, powinien odwiedzić stronę internetową artibo.com. Klienci mogą zamówić odbitki w kilkunastu różnych rozmiarach. Zostaną one wydrukowane na wysokiej klasy, wytrzymałym, grubym papierze. W zależności od indywidualnych preferencji zleceniodawcy mają możliwość wybrać papier matowy lub z połyskiem. Dodatkowo firma może wykonać widokówki z przesłanym zdjęciem. Fotografie są wyraźne, pełne kolorów, więc zadowolą każdego, nawet wyjątkowo wymagającego konsumenta.

Należy dodać, że drukarnia jest przygotowana na realizację w krótkim czasie nawet wyjątkowo dużych zamówień pochodzących od przedsiębiorców. Fachowcy bez problemu przygotują kalendarze czy wydruki w ramach, które posłużą jako materiały promocyjne na targi branżowe, prezenty dla pracowników czy kontrahentów.

Wywoływanie zdjęć online to wygodne rozwiązanie, które oszczędza czas. Warto skorzystać z usług renomowanej firmy, która dba o zadowolenie klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.

Data dodania: 03-09-2023
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Artibo


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!