Dane firmy


Nazwa firmy: DORADZTWO FARMACEUTYCZNE IGOR KUCZYŃSKI

Domena: https://tabletka.pl/

Adres: Puławska 96

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-620

Telefon: 798 377 321Opis działalności


Dostępne w aptece online środki sprzedawane bez recepty to preparaty na bardzo różne dolegliwości. Na tabletka.pl znaleźć można między innymi leki na grzybicę, czyli niezwykle uciążliwą chorobę mogącą atakować różne obszary ciała. W ofercie znaleźć można na przykład szampony o działaniu leczniczym, zwalczające łupież, lakiery do paznokci, kremy i maści. Osoby zmagające się z grzybicą stóp mogą też znaleźć produkty zabezpieczające w postaci sprayów, które aplikuje się i na stopy, i na buty.

Nowoczesne preparaty odznaczają się dużą skutecznością, a jednocześnie są bezpieczne, nie ma zatem potrzeby konsultowania się z lekarzem - chyba że wdrożone leczenie nie działa przez dłuższy czas. Trzeba przy tym wiedzieć, że grzybicę należy leczyć przez odpowiedni czas - przerywając kurację zbyt wcześnie można ją tylko zaleczyć, co może skutkować nawrotem objawów.

Środki dostępne w tej kategorii, jak i wszystkie inne z oferty, są na stronie apteki dokładnie opisane. Istotne jest, by z tymi opisami się zapoznać.

Data dodania: 23-10-2023
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o DORADZTWO FARMACEUTYCZNE IGOR KUCZYŃSKI


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!